کارگاه تخصصی سوژه ای به نام غذا

 پایگاه عکاسی زوم نیوز – با توجه به نقش ویژه فودفوتوگرافی در برندینگ، کارگاه تخصصی یک روزه سوژه ای به نام غذا با ارائه مدرک تخصصی با امضا اساتید و تائید کمیته علمی کنفرانس و فرهنگستان هنر ایران، توسط استاد مطرح عکاسی فود فوتوگرافی و عکاسی پکیجینگ ایتالیا آقای  Maurizio Lodi[1]  با همکاری و همراهی آقای فریبرز میرکبیری[2] برگزار می گردد.

 

هدف از برگزاری:
 باتوجه به ضرورت به روزرسانی ایده و تخصص گروه های فعال در عرصه تبلیغات و  همچنین آگاهی از جدیدترین روشها و تکنیک های روز دنیا و نیز تبادل اطلاعات و دانش با هنرمندان تراز اول دنیا، این کنفرانس قصد برگزاری ورکشاپ تخصصی با عنوان “سوژه ای به نام غذا” بمنظور افزایش دانش و تکنیک های روز دنیا و همچنین انتقال تخصص و ایده های نوین با بهره گیری از اساتید شناخته شده و مطرح فعال در این حوزه را دارد. 

 

طرح محتوای دوره:

از آنجا که انتقال دانش و تکنیک به شیوه عملی; کاربردی، موثر و تاثیرگزار خواهد بود، ایده اولیه برگزارکنندگان اجرای دوره به شیوه ورکشاپ می باشد تا شرکت کنندگان بتوانند با حضور فعال در دوره به شکل عملی و کارگاهی وبا طرح پروژه تبلیغاتی از مرحله ایده تا چاپ ، روشها و تکتینک های نوین در عرصه پکیجینگ و عکاسی از محصولات غذایی را کسب کرده و بتوانند به نحو کاربردی از آن بهره گیرند.

 

محتوا دوره فهرست وار به شرح زیر خواهد بود:

 

۱-    نحوه چیدمان و ترکیب بندی 

۲-    زاویه دید و کادربندی 

۳-    انتخاب لنز مناسب باتوجه به سوژه مورد نظر

۴-    انتخاب تجهیزات عکسبرداری 

۵-    ترکیب بندی و فضاسازی

۶-    انتخاب تجهیزات نورپردازی مناسب و چگونگی کنترل کنتراست

۷-    چیدمان ست نورپردازی : کنترل انعکاس ها و بازتاب ها

۸-    نحوه انتخاب، ویرایش و آماده سازی فریم ها

۹-    ادیت (ویرایش) وآماده سازی برای چاپ

 

 

 

مدارک قابل ارائه:

 

۱-    مدرک علمی به زبان ایتالیایی – انگلیسی ، با امضاء استاد لودی و اساتید حاضر و لوگو و تاییدیه فرهنگستان هنر و کنفرانس بین المللی برند.

۲-    گواهی حضور معتبر و رسمی کنفرانس بین المللی برند با تایید رسمی TCKIT آلمان.

۳-    گواهی علمی و تاییدیه حضور مرکز آموزش بازرگانی ایران

 

References

  1. ^Maurizio Lodi (www.brand09.iranbrandhouse.com)
  2. ^فریبرز میرکبیری (www.brand09.iranbrandhouse.com)

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده