“مادران انتظار” در میانمار

نمایشگاه عکس “مادران انتظار” فاطمه بهبودی روز دوشنبه ۲۷ بهمن ماه  (۱۶ فوریه) در هفتمین جشنواره یانگون میانمار گشایش می یابد .این جشنواره با حضور ۱۴ عکاس بین‌المللی با هدف نمایش بهترین عکس‌ها با موضوع «عشق» از ۱۳ تا ۲۱ فوریه در شهر یانگون میانمار برگزار می‌شود که از بنده هم برای در این جشنواره دعوت شد.

این مجموعه پرتره‌هایی از مادران شهدایی است که فرزندانشان طی جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق علیه ایران به شهادت رسیده اند و پیکر مطهرشان هنوز هم به آغوش مادران بازنگشته است.

فاطمه بهبودی با مجموعه “مادران انتظار ”  برنده جایزه نخست بخش عکاسی فیچر در مسابقه ۲۰۱۴ POYI شده و در مسابقه ورلد پرس فتو در بخش مسائل معاصر (Contemporary Issues) از سوی هیات داوران مورد تقدیر قرار گرفته است .

“مادران انتظار” در میانمار“مادران انتظار” در میانمار“مادران انتظار” در میانمار
PDF Printer  Send article as PDF  

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده