unnamed

کلاس آشنایی با مجلات روز عکاسی توسط ستاره مجتهد سلیمانی از روز سه شنبه ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۳ در ۵ جلسه در مرکز تخصصی هنر برگزار می شود.

ستاره مجتهد سلیمانی دارای مدرک کارشناسی ارشد هنر (Art & Space)  از دانشگاه Kingston University London می باشد.

وی هدف از برگزاری این دوره را آشنایی عکاسان با آثار بزرگترین عکاسان دنیا و به روز رسانی اطلاعات نسبت به پیشرفتهای جهان عکاسی و آموزش نحوه دسترسی به این مجلات عنوان کرد.

سلیمانی در بررسی نیازعکاسان به این مبحث ادامه داد؛ متاسفانه در ایران علی رغم اینکه هنرمندان و دانشجویان بسیاری در رشته عکاسی فعالیت می نمایند، اما هزینه های بالای این رشته و دغدغه کسب درآمد باعث شده که زمان کمتری برای مطالعه جهانی و به روز شدن با دنیای عکاسی صرف شود و این به مرور باعث ارائه کارهایی در یک سطح و رکود و افت عکاسی در ایران خواهد شد.

این کارشناس ، آشنایی با مجلات تخصصی روز دنیا را برای تمامی عکاسان مفید و ضروری دانست و افزود ؛ عکاسان با دریافت و مطالعه این مجلات می توانند به کاربردهای مختلف هنر عکاسی در جهان و به طبع راههای تغییر بازارعکس در ایران دسترسی بیابند.

ستاره سلیمانی سابقه تدریس عکاسی در محافل مختلف به خصوص در انجمن عکاسان نگاه را داراست.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام با شماره تلفن ۸۸۳۰۰۱۸۱-۸۸۶۵۴۳۳۲-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

لینک رزومه ستاره سلیمانی در سایت مرکز تخصصی هنر:

http://artsc.ir/masterlist/71-setare-soleymani.html

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده