IMAGE635523574792718111

نمایشگاه آثار برگزیده دومین جشنواره عکاسی بافت تاریخی «ته‌ران» با رویکرد زندگی در بازار تاریخی تهران، ۲۳ تا ۲۹ بهمن ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه از میان ۴۵۰۰ عکس ارسال شده به دبیرخانه جشنواره عکاسی «ته ران»، ۱۱۰ عکس به انتخاب هیات داوران برای نمایش در بخش نمایشگاهی انتخاب شده است.

آئین اختتامیه نمایشگاه و اهدا جوایز به نفرات برگزیده این جشنواره نیز روز پایانی این نمایشگاه در سالن استاد شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

 ساعت بازدید از نمایشگاه، از ساعت ۱۰ الی ۲۲ در خانه هنرمندان ایران به آدرس خیابان طالقانی، بعد از ایرانشهر، خیابان موسوی شمالی (فرصت سابق)، ضلع جنوبی باغ هنر می باشد. علاقمندان  می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به آدرسwww.tahraan.com[1] مراجعه کنند.

دومین جشنواره عکاسی بافت تاریخی «ته ران» توسط سازمان زیباسازی شهر تهران و مشارکت کمیته پیگیری خانه‌های تاریخی تهران و حضور کمیسیون ملی یونسکو ایران، کمیته ملی موزه‌های ایران (ایکوم)، خانه هنرمندان ایران و انجمن عکاسان میراث فرهنگی برگزار می‌شود.

References

  1. ^www.tahraan.com (www.tahraan.com)

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده