zoomnews.ir

 نمایشگاهی گروهی از آثار عکاسان استان بوشهر با عنوان ” روایت های یک جاذبه ” برگزار می شود.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز ، دراین نمایشگاه که از روز شنبه ۱۸ بهمن ماه  در عمارت ایرانی شهر بوشهر برگزار می شود،٣۴ قطعه عکس از ٣۴عکاس بوشهری در اندازه ٣٠ در ۴۵ سانتیمتر به نمایش گذاشته می شود.

نمایشگاه گردان این اتفاق جلیل گلستانیان از عکاسان با سابقه و موفق استان بوشهر می باشند که تمامی برنامه ریزی و هماهنگی و انتخاب آثار و برگزاری نمایشگاه را بر عهده داشتند.

در طول برگزاری این نمایشگاه کارگاه های آموزشی عکاسی با حضور سیدحسین صافی از اساتید و پیشکسوتان عکاسی و مستند سازی استان ، علیرضا حسن زاده فرد از عکاسان موفق و جوان استان برگزار می گردد ، ضمنا عکس های عکاسان پیشکسوت ، آقایان محسن کیانپور ، اکبر اسکرو والا و حسن ترازویی  نیز در این نمایشگاه در کنار دیگر عکس ها به نمایش در می آید.

موضوع این نمایشگاه درباره چشم اندازها و زیبایی های کوه های نمکی استان بوشهر می باشد که در شهرستان دشتی استان واقع شده است.

شرکت کنندگان: سهیل ایرانی \ کیوان آذرشب \ زهرا آرام \ بهار برزگر \ شبنم پورکبگانی \ مسعود جلودار \ آزاده جهانگیری \ سمیرا جمالی \ آریادخت جهانبخشان \ فائزه حریفی \ سید حسین حسین \ هدی حیات داوودی \ سحر حیدری \ مهدی خداپرست \ مصطفی دهدشتیان \ مرتضی زنده بودی \ رویا سبزی کار \ نرجس صدیق \ مجتبی عالی \ یوسف عباسی \ رزاق عبیدی \ سعید عرب زاده \ محمد صادق علامی \ سیده صدیقه علوی \ زیبا غفارزاده \ سید محمد  فاطمی \ نگار کرامتی \ جلیل گلستانیان \ ایمان ماندگار \ لاله محمدی \ شهرام  ملکی زاده \ علی اصغر نصوری \ فرنگیس نصوری \ نازنین نعمتی زاده \ محمد  یوسفی بوشهری \

علاقه مندان می توانند از روز شنبه ۱۸ بهمن ماه تا روز سه شنبه ۲۱ بهمن همه روزه از ساعت ۱۶٫۳۰ تا ۲۱ از این نمایشگاه دیدن کنند.

نگارخانۀ عمارت ایرانی در شهر بوشهر، انتهای خیابان گمرک واقع شده است.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده