unnamed

پنجمین نشست علمی سیزدهمین دوسالانه عکس ایران با موضوع جامعه شناسی عکاسی هنری، روز چهارشنبه ۱۵ بهمن از ساعت ۳۰/۱۵ تا ۱۹ در سالن اجتماعات موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران؛ پنجمین نشست علمی دوسالانه عکس ایران در بخش اول با موضوع” عکاسی هنری معاصر ایران: جامعه شناسی عکاسی هنری “روز چهارشنبه ۱۵ بهمن از ساعت ۳۰/۱۵ تا -/۱۷ با حضور مهدی مقیم نژاد، محمد مهدی رحیمیان، حامد طاهری کیا ورامیار منوچهر زاده در سالن اجتماعات موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.

در بخش دوم پنجمین نشست سیزدهمین دوسالانه عکس ایران از ساعت ۳۰/۱۷ تا ۱۹ ، مسعود زنده روح کرمانی، علی قلمسیاه، مجتبی آقایی، احمد ناطقی، سیف الله صمدیان واسماعیل عباسی حضور دارند.

سیزدهمین دوسالانه عکس ایران تا ۲۰ بهمن همزمان با نمایش تعدادی از آثار عکاسی هنرمندان خارجی گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران برقرار می باشد.

 

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده