zoomnews.ir

آثار هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در ۹ استان کشور به نمایش گذاشته می شود.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از روابط عمومی هفتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر، نمایشگاه آثار هفتمین جشنواره تجسمی فجر علاوه بر تهران در ۹ استان البرز، خراسان جنوبی، کرمان، لرستان، سیستان و بلوچستان، همدان، چهارمحال و بختیاری ، قم و خوزستان برگزار می شود.

آثار رشته های عکاسی، تصویرسازی، پوستر و کاریکاتور هفتمین جشنواره تجسمی فجر در مجموعه های فرهنگی، نگارخانه ها و موزه های مراکز استان های مذکور همزمان با جشنواره به نمایش گذاشته می شود.

دبیرخانه هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در مکاتبه ای با ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تمامی استان ها برای مشارکت در برگزاری جشنواره در استان ها درخواست کرده است که تاکنون ۹ استان برای میزبانی هفتمین جشنواره تجسمی فجر اعلام آمادگی کرده اند.

هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با همکاری انجمن ها و نهادهای هنری در رشته های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، مجسمه سازی، سفال، عکاسی، تصویرسازی، پوستر و کاریکاتور از ۱۴ بهمن ماه برگزار می شود.

نمایشگاه آثار با موضوع پیامبر مهربانی، نمایشگاه جهان عاری از خشونت و آثار انقلاب و دفاع مقدس از بخش های دیگر هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر است.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده