unnamed (2)

سیزدهمین دوسالانه عکس ایران که با پوستری از ابراهیم حقیقی آغاز به کار می‌کند، روزهای هفتم و هشتم بهمن ماه شاهدبرگزاری نشست‌های تخصصی در زمینه عکس خواهد بود.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از روابط عمومی انجمن عکاسان ایران، سیزدهمین دوسالانه عکس ایران به عنوان دومین گردهمایی جامعه عکاسان ایران در زمستان سال جاری ساعت ۱۷ روز یکشنبه، ۵ بهمن با حضور علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجید ملانوروزی مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اسماعیل عباسی دبیر این دوره ومسعود زنده روح کرمانی رئیس هیات مدیره انجمن عکاسان ایران در موزه هنرهای معاصر تهران آغاز به کار می‌کند.

این دوسالانه پنج روز بعد از سومین دوره «ده روز با عکاسان» برگزار می‌شود و ابراهیم حقیقی، طراح کرافیک برجسته ایرانی پوستر آن را طراحی کرده است.

همچنین دو روز بعد از مراسم افتتاحیه، اولین نشست‌های تخصصی دوسالانه برگزار خواهد شد. اولین نشست روز سه شنبه، ۷ بهمن از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۷ با موضوع «بررسی وضعیت تاریخ نگاری عکاسی در ایران از دیدگاه محققان» به مدیریت محمد خدادادی مترجم زاده و کارشناسیمحمد ستاری، مهرداد نجم‌آبادی،حسین چنعانی و خدیجه محمدی نامقی برپا می‌شود.

دومین بخش این نشست از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹ با موضوع «ترجمه متون نظری عکاسی» به مدیریت محمد خدادادی مترجم زاده و کارشناسی اسماعیل عباسی،حسن خوبدل، محسن بایرامنژاد و کیهان ولی‌نژاد برگزار می‌شود.

چهارشنبه، هشتم بهمن هم دومین روز نشست‌های تخصصی برگزار می‌شود که بخش اول آن از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۷ با موضوع «وضعیت کنونی آموزش عکاسی در دانشگاههای ایران از دیدگاه مدیران گروههای آموزشی» به مدیریت محمدمهدی رحیمیان و کارشناسی مسعوداسدالهی، حشمت افتخاری، علیرضا واعظ، مهدی مردانی، علیرضا کریمی صارمی و محمد خدادادی مترجم‌زاده برگزار خواهد شد.

در بخش دوم نیز که از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹ ادامه پیدا می‌کند، موضوع «کرسی نقد عکس در دانشگاه» به مدیریت محمد خدادادی مترجم زاده و کارشناسی فرشید آذرنگ، مهدی مقیمنژاد و  شهابالدین عادل برپا می‌شود.

سیزدهمین دوسالانه عکس ایران تا ۲۰ بهمن در موزه هنرهای معاصر تهران واقع در خیابان کارگر شمالی، جنب پارک لالهبرگزار می‌شود.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده