logo

سایت هفتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از روابط عمومی هفتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر، سایت جشنواره به نشانی www.ivafestival.ir[1]  به منظور اطلاع رسانی برنامه های جشنواره و ارتباط با هنرمندان، مخاطبان و علاقمندان هنرهای تجسمی آغاز به کار کرد.

هفتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، سفال، مجسمه سازی، پوستر، عکاسی، تصویرسازی و کاریکاتور از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری انجمن ها و نهادهای هنری و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر از ۱۴ بهمن ماه جاری برگزار می شود.

برگزاری نمایشگاه های موضوعی و تجلیل از فعالان و هنرمندان هنرهای تجسمی از دیگر بخش های هفتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر است که امسال به صورت غیر رقابتی برگزار خواهد شد.

References

  1. ^www.ivafestival.ir (www.ivafestival.ir)

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده