cave-picu-ok

آثار راه یافته به نمایشگاه دومین دوسالانه عکس غار روز ۶ بهمن ماه با حضور «مسعود سلطانی فر» معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رونمایی می‌شود.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از ستاد خبری دومین دوسالانه عکس غار، این دوسالانه  با هدف ایجاد فضایی متفاوت به جهت فراهم کردن شناخت و آگاهی بیشتر برای تمام علاقمندان به دنیای ناشناخته غارها از تمام عکاسان، غارنوردان و علاقمندان طبیعت جهت شرکت‌ کردن در این جشنواره دعوت کرد. در این راستا ۱۱۷ نفر با ۷۴۹ اثر در این دوسالانه شرکت کردند.

این آثار طی دو مرحله داوری توسط داوران ایرانی و فرانسوی مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت امر آثار راه یافته به دومین دوسالانه عکس غار روز ۶ بهمن ماه رونمایی خواهند شد.

لازم به ذکر است، از ظهر روز شنبه ۴ بهمن ماه هر روز ۲۰ عکس از عکس‌های منتخب داوران در سالن سازمان میراث فرهنگی واقع در خیابان آزادی، تقاطع یادگار امام، سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری به نمایش گذاشته می‌شود.

این نمایشگاه تا ۶ بهمن ماه ادامه خواهد داشت و در نهایت، دومین دوسالانه عکس غار با حضور معاون رییس جمهور، برگزیدگان خود را خواهد شناخت.

در روز ۶ بهمن‌ماه در کنار نمایشگاه عکس، نمایشگاهی از لوازم ، پوشش و امکانات غارنوردی و دست‌آوردهای این حوزه برگزار خواهد شد. همچنین بخش‌هایی از همکاری‌ و حمایت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز به نمایش در می‌آید.

علاقه مندان می‌توانند برای حضور در این مراسم  و دیدار از نمایشگاه دومین دوسالانه عکس غار روز دوشنبه ۶ بهمن ماه از ساعت ۱۵ الی ۱۸ به تهران – خیابان آزادی – تقاطع یادگار امام – سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری-سالن همایش مراجعه کنند.

 

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده