2895439_242

«مانوئل آرکین» عکاسی نو ظهور عرصه معاصر دنیای رئال و سورئال را در هم می‌آمیزد.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران به نقل از به نقل از هافینگتون پست ، هنرمند معاصر آرژانتینی ۳۱ ساله «مانوئل آرکین» ستاره نوظهور در عرصه عکاسی است. وی بشر را به صورت قهرمان جامعه پیشرفته هنری و ادبی می‌پندارد. به گفته وی عکاسی وسیله‌ای است که از طریق آن می‌توان به تمام رویاها جامه حقیقت پوشاند و آنها را موجود و باور پذیر کرد.

دنیای «مانوئل آرکین» دنیایی سورئالیستی و عجیب و غریبی است که در آن هرچیز غیر ممکنی ممکن است و در عین غیر ممکن بودن منطق خود را دارد.

«مانوئل آرکین» می‌گوید‌: واقعیت،بسیار شکننده است،بین دنیای ما و مسائل فرا دنیوی تنها به اندازه یک خط مخفی فاصله است و مان هر روز باید همه مسائل را به ورطه پرسش و آزمایش درآوریم.

شکل گیری این تصاویر توسط “مانوئل” در ابتدا پروسه‌ای کند را طی می‌کرد. در عکس‌های وی واقعیت‌ها و مردم واقعی بودند اما وی می خواست افکار و رویا‌ها را نیز به صورت واقعی نمایش دهد. بنابراین وی احساسات و رویاهایش را بر واقعیت‌ها مقدم شمرد و توانست آنها را نیز به صورت واقعی به تصویر در آورد. به گفته او “اگر چیزی در عکس ظاهر شود پس واقعی است!

۱۳۹۳-۱۱-۰۱

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده