685948

سیزدهمین دوسالانه عکس ایران پنجم بهمن سال ۹۳ در موزه هنرهای معاصر تهران آغاز به کار می‌کند.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از روابط عمومی انجمن عکاسان ایران، سیزدهمین دوسالانه عکس ایران که امسال از سوی انجمن عکاسان ایران و با همکاری مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود، پنجم بهمن سال جاری در موزه هنرهای معاصر تهران آغاز به کار می‌کند.

این رویداد درحالی برگزار می‌شود که جامعه عکاسی ایران از دهم دی ماه ۹۳ طی ده روز یکی از گردهمایی‌هایی سالانه خود را برگزار کرد و سومین «ده روز با عکاسان» را با مشارکت هفت انجمن تخصصی عکاسی به پایان برد.

پنج روز بعد از اتمام این حرکت، جامعه عکاسی ایران باردیگر دور هم جمع می‌شوند تا در سیزدهمین دوسالانه عکس ایران شرکت کنند.

این دوسالانه همچنین امسال یک تفاوت عمده با دوره‌های قبل دارد. امسال وزارت ارشاد با عهده دار کردن انجمن عکاسان ایران در برگزاری این برنامه، باعث شده است اعضای یک انجمن تخصصی امور مربوط به یکی از بزرگترین رویدادهای عکاسی کشور را انجام دهند و با این کار مقدمه دیگری برای رشد و گسترش نهادهای تخصصی و خصوصی را فراهم آورند.

مراسم افتتاح سیزدهمین دوسالانه عکاسی ایران به دبیری اسماعیل عباسی ساعت  ۱۷در موزه هنرهای معاصر تهران به نشانی خیابان کارگر، جنب پارک لاله برگزار می‌شود.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده