unnamed

مراسم اختتامیه سومین دوره «ده روز با عکاسان» با دعوت برای حضور در سیزدهمین دوسالانه عکس ایران، عصر ۳۰ دی در خانه هنرمندان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از روابط عمومی انجمن عکاسان ایران، مراسم اختتامیه سومین دوره «ده روز با عکاسان» ساعت ۱۷:۳۰سه‌شنبه، ۳۰ دی در تالار شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

در این مراسم ابراهیم صادفی، دبیر سومین دوره «ده روز با عکاسان» به ارائه گزارشی از عملکرد این دوره می‌پردازد و در ادامه سیف الله صمدیان، عضو هیات مدیره انجمن عکاسان ایران بیانیه انجمن‌ها و رسانه‌ها را قرائت می‌کند. اسماعیل عباسی نیز که دبیری سیزدهمین دوسالانه عکس ایران را برعهده دارد، در سخنانی از عکاسان، جامعه هنری و علاقه‌مندان به فرهنگ و هنر دعوت می‌کند تا در دوسالانه عکس ایران که از اول تا ۲۰ بهمن ماه در موزه‌ هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود، شرکت کنند.

در سومین دوره «ده روز با عکاسان» تمامی گالری‌های خانه هنرمندان ایران به طور همزمان به این برنامه تعلق گرفته است که به همین منظور گالری بهار به انجمن عکاسان ایران، گالری تابستان به انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، گالری نامی به انجمن عکاسان خانه تئاتر ایران، گالری میرمیران به انجمن عکاسان سینمای ایران، گالری پاییز به انجمن عکاسان میراث فرهنگی، گالری زمستان به انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران و گالری ممیز به انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس اختصاص داده شده است.

سومین دوره «ده روز با عکاسان» با دبیری ابراهیم صافی از ۲۱ الی ۳۰ دی سال ۹۳ در خانه هنرمندان ایران به نشانی خیابان طا‌لقانی، خیابان موسوی شمالی (فرصت)، ضلع جنوبی باغ هنر درحال برگزاری است.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده