unnamed (2)

هنرجویان دوره جدید آموزش فیلم‌سازی انجمن سینمای جوانان ایران با سپری کردن گام نخست دوره آموزشی وارد گام دوم این دوره شدند.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، گام دوم دوره فیلم‌سازی در دو بخش و به مدت سه ماه شامل دروس تصویربرداری، کارگردانی، فیلم‌نامه‌نویسی، تدوین و صدا در ۵۰ دفتر انجمن سینمای جوانان ایران در سراسر کشور آغاز شد.

هنرجویان دوره ۷ ماهه فیلم‌سازی بعد از گذراندن دروس آشنایی با سینما و عکاسی در گام اول، در این گام با مهارت‌های اجرایی فیلم‌سازی آشنا می‌شوند تا بتوانند به‌واسطه مباحث عملی و تمرین‌های متعدد با ابزار و تکنیک‌های ساخت فیلم کوتاه آشنا شوند.

لازم به ذکر است که تمام سرفصل‌ها و شرح درس‌های ارائه‌شده در طول دوره فیلم‌سازی با نظارت اعضاء دپارتمان‌های تخصصی و کارشناسان و مشاوران خبره آموزشی و مجرب تهیه و تنظیم می‌گردند.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده