13931011000026_PhotoA

دبیر برگزاری نخستین سوگواره عکس کیش از استقبال “گسترده” و ارسال ۴ هزار و ۷۹۵ عکس به دبیرخانه سوگواره خبر داد.

 به گزارش  فارس از جزیره کیش، نخستین سوگواره عکس کیش عاشورایی از ۱۳ آبان‌ماه ۹۳ به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان با موضوع آئین‌های عزاداری محرم در هر یک از شهر‌ها و روستاهای ایران با سایر کشور‌ها آغاز شد.

دبیر برگزاری این سوگواره عکس صبح امروز در نشستی خبری در این راستا با اشاره به استقبال خوب شرکت‌کنندگان گفت: در سوگواره کیش عاشورایی ۴ هزار و ۷۹۵ عکس به دبیرخانه رسیده که این عکس‌ها توسط ۹۷۰ عکاس حرفه‌ای و آماتور تهیه شده است.

حسین تهوری در ادامه افزود: آقایان حسن غفاری، سید عباس میرهاشمی و محمد نوروزی اعضای تیم سه نفره هیئت داوران این سوگواره هستند که پس از بررسی آثار از ۲۰ دی‌ماه جاری نتایج سوگواره کیش عاشورایی را اعلام می‌کنند.

به گفته دبیر سوگواره عکس کیش، فهرست اسامی عکاسان برگزیده و اسامی صاحبان آثار از طریق وب سایت “مسابقه”، “عکاسی” و همچنین خبرگزاری فارس[1] منتشر خواهد شد.

بر اساس این گزارش زمان برگزاری مراسم اختتامیه سوگواره کیش عاشورایی به زودی اعلام می‌شود.

References

  1. ^خبرگزاری فارس (www.farsnews.com)

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده