دبیر سومین مسابقه ملی عکاسی نگاه سرخ از تمدید ثبت نام این مسابقه خبر داد.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز احمد خطیری، در گفتگو با مهر، افزود: با توجه به مدت زمان اعلام شده برای ثبت نام در این مسابقه و به ویژه استقبال خوب و درخواست‌های مکرر هنرمندان برای شرکت در این رویداد هنری و فرهنگی زمان شرکت در مسابقه تا تاریخ ۲۰ دی ماه تمدید خواهد شد تا هنرمندان بیشتری بتوانند در این مسابقه ملی شرکت کنند.

وی افزود: با عنایت بر اینکه دبیرخانه این مسابقه از سوم مهر ماه شروع به کار کرده است داوری در دو بخش عکس عاشورایی و معماری ایرانی اسلامی در آیین محرم انجام می شود.

وی درباره نحوه داوری این مسابقه نیز گفت: امسال با توجه به هماهنگی به عمل آمده داوری این دوره از مسابقه  برعهده آقایان دکتر مهدی حجت، افشین شاهرودی، علیرضا کریمی صارمی، ابراهیم صافی و آرش حمیدی خواهد بود.

خطیری بیان کرد: مراسم اهداء جوایز و اختتامیه ۱۴اسفند ماه سال جاری با دبیری احمد خطیری برگزار خواهد شد.

وی افرود: سومین مسابقه ملی عکاسی نگاه سرخ به همت کانون فرهنگی هنری مسجد جامع گلشن گرگان کلید خورده است.

دبیر سومین مسابقه ملی عکاسی نگاه سرخ اظهار کرد: علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارسال آثار خود می توانند به سایت این مسابقه به آدرسnegahesorkh.com[1]  مراجعه کنند.

References

  1. ^negahesorkh.com (negahesorkh.com)

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده