به گزارش ایرنا، ‘علی اصغر طهماسبی’ در نشست هماهنگی که به همین منظور برگزار شد، اظهار کرد: همه ساله گلستان میزبان بسیاری از رویدادها و جشنواره های فرهنگی و مذهبی کشور است که این مهم نشان دهنده ظرفیت های بالای حوزه فرهنگ در استان گلستان است.

وی ادامه داد: برای برگزاری مسابقات ملی عکس عاشورایی با عنوان نگاه سرخ، کار از چهار ماه پیش در استان آغاز شده و از اولین جلسه در دفتر آیت اله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان تا به امروز، دبیرخانه جشنواره نگاه سرخ، جلسات متعددی را برای برگزاری هر چه بهتر این مسابقه ملی برگزار کرده است.

طهماسبی با بیان این که این جشنواره متعلق به اهل بیت (ع) است، خاطرنشان کرد: نگاه همه مسئولان به این جشنواره، نگاه مذهبی، دینی و فرهنگی است و اعتقاد داریم هر قدمی که در راه برگزاری هر چه بهتر مسابقه ملی نگاه سرخ برداشته شود، در راه امام حسین (ع) است و دارای اجر معنوی بالایی خواهد بود.

وی ادامه داد: با همین نگاه ما از تمامی مدیران و مسئولان استانی انتظار مساعدت و همکاری داریم تا بتوانیم این جشنواره را به نحو شایسته برگزار کرده و میزبان مناسبی برای میهمانان مسابقه ملی نگاه سرخ در استان گلستان باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در پایان تأکید کرد: با وجود تمامی تنگناهای مالی که گریبانگیر دولت تدبیر و امید بوده، دولتمردان تا کنون هرگز از مسائل فرهنگی غافل نبوده اند و تمامی فعالیت ها و برنامه های مذهبی و فرهنگی مورد حمایت دولت قرار دارد.

دبیر سومین مسابقه ملی عکاسی نگاه سرخ نیز با بیان این که دبیرخانه این مسابقه از سوم مهر شروع به کار کرده است گفت: داوری در دو بخش عکس عاشورایی و معماری ایرانی اسلامی در آیین محرم انجام می شود.

احمد خطیری افزود: داوری این دوره از مسابقه بر عهده دکتر مهدی حجت، افشین شاهرودی، علیرضا کریمی صارمی، ابراهیم صافی و آرش حمیدی است.

وی با اشاره به استقبال خوب عکاسان از مسابقه ادامه داد: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سومین مسابقه ملی عکاسی نگاه سرخ تا ساعت ۲۴ دهم دی ماه سال جاری است.

سومین مسابقه ملی عکاسی نگاه سرخ به همت کانون فرهنگی هنری مسجد جامع گلشن گرگان کلید خورده و مراسم پایانی و اهداء جوایز آن ۱۴ اسفند سال جاری اعلام شده است.

علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارسال آثار خود می توانند به سایت این مسابقه به آدرس negahesorkh.com مراجعه کنند.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده