انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران اعلام کرد : کلاس های آموزشی این انجمن به زودی برگزار می شود.

 به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران ، این انجمن که با هدف تثبیت و ارتقای حرفه ای و صنفی هویت عکاسی مطبوعاتی، همچنین توسعه و رونق حرفه عکاسی در سال ۷۸ به ثبت رسمی رسیده است، این بار به منظور حمایت هرچه بیشتر از استادان، دانشجویان و علاقه مندان به رشته عکاسی امکان عضویت علاقه مندان به این حرفه را در انجمن فراهم کرده است.

بر همین اساس قرار است به منظور ارتقای سطح علمی عکاسی ایران، از سوی این انجمن کلاس های آموزشی عمومی و تخصصی نیز برای علاقه مندان به رشته عکاسی برگزار شود.

متقاضیان در این کلاس های آموزشی می توانند با مراجعه به آدرس http://www.iranphotojournalists.com/fa/ جهت حضور در این کلاس ها ثبت نام کنند.[1]

متقاضیان می توانند ازشنبه تا چهارشنبه هر هفته از ۱۰ صبح تا ۱۷عصر به دبیرخانه انجمن واقع در خیابان ایرانشهر – خانه هنرمندان ایران – مراجعه و مدارک خود را تحویل دهند.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده