خانه عکس حوزه هنری استان اصفهان با همکاری انتشارات «تحریر خیال»، نمایشگاه عکس های هوایی «یونس کلاهدوز» از زمین را با عنوان’ چشم آسمان ‘ برگزار می کند.

زمین را با ‘چشم آسمان ‘ ببینید

به گزارش ایرنا، این نمایشگاه شامل ۵۰ قطعه عکس از مناظر و طبیعت ایران است که با نگاه ترکیب بندی، فرم و بافت عکاسی به صورت عکسهای هوایی عرضه خواهد شد.

این عکس ها به صورت رنگی و دیجیتال عکسبرداری شده و در ابعاد ۷۰×۵۰ و ۷۰×۱۰۰ در این نمایشگاه ارائه می شود.

همزمان با این نمایشگاه کتاب ‘ چشم آسمان’ که توسط انتشارات تحریرخیال در شصت صفحه و به صورت رنگی و بر روی کاغذ گلاسه به چاپ رسیده عرضه خواهد شد.

این نمایشگاه در ساعت ۱۶ بعد از ظهر روز پنجشنبه۱۱ دی با حضور یونس کلاهدوز درگالری نقش خانه اصفهان افتتاح خواهد شد و تا چهارشنبه ۱۷ دی جهت بازدید عموم دایر خواهد بود.

یونس کلاهدوز متولد ۱۳۴۵ شهر مشهد و استاد خلبان هواپیماهای فوق سبک است. این نمایشگاه حاصل چندین سال عکاسی و پرواز این استاد خلبان برفراز آسمان ایران است.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده