unnamed

عصر جمعه ۵ دی‌ماه ۹۳ نمایشگاهی از آثار عکاسی دانشجویان کار‌شناسی گرافیک دانشگاه سپهر اصفهان با عنوان «کوچ رنگها» در گالری نگاه نو افتتاح می‌شود.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز ، این نمایشگاه شامل شانزده تک عکس و هشت مجموعه عکس می باشد و تمامی آن‌ها منتخبی از آثار دانشجویانی است که در «کارگاه یک روزه طبیعت» در آذرماه۹۳همراه با مهدی ارسطویی حضور داشته اند.

علیرضا ابهت، سمیه امیدی زاده، بهناز بهرامی، بهاره بهروزیان، نیلوفر بیگی، مریم حشمت نژاد، ادنا خدادادرحمیان، ساناز دستغیب، نجمه رامین، مستوره رفعتی، مریم رفیعیان، فهیمه سری، راضیه صدری، آرزو غلامی، مهشید عزیزان، هدی فیروزه، سهیلا قاسمی، نسیم قربانی، ساناز مردانی، نازیلا مستقل، صفا معین و مریم نصر عکاسانی هستند که آثارشان در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

 

افتتاحیه: جمعه ۵ دی‌ماه ۹۳ – ساعت ۱۵

نمایشگاه تا ۱۰ دی‌ماه ۹۳ هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۰ دایر است.

گالری نگاه نو، اصفهان، خیابان آبشارسوم، خیابان مسرور، کوچه باغ ارم، شمارهٔ ۴۴

 

۱۳۹۳-۱۰-۰۲

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده