tassvir85-02

 «بهترین تصویر» عنوان یک جایزه‌ی تازه دوازدهمین جشن تصویر سال است که به جوایز بخش جوانان زیر ۲۵ سال جشنواره فیلم تصویر اضافه شد.

به‌گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از دبیرخانه تصویر سال، جایزه‌ی «بهترین تصویر» به شاخص‌ترین تصویربرداری و یا تصویرسازی تعلق می‌گیرد که از طریق تصویر‌برداری و یا با کمک نرم‌افزارها و فن‌آوری‌های دیجیتالی از قبیل افترافکت و… به‌وجود می‌آید.

دوازدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر در دو بخش آزاد و جوانان زیر ۲۵ سال در شاخه‌های عکاسی، گرافیک، کاریکاتور و فیلم از اول تا بیستم اسفندماه ۱۳۹۳ در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

امسال دو بخش ویژه عکس به موضوع «ایران ما» و «عکس‌های موبایلی» اختصاص داده شده و فیلم‌های موبایلی نیز به بخش آزاد و جوانان زیر ۲۵ سال جشنواره فیلم تصویر اضافه شده است.

مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار به دوازدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر تا ۲۰ دی‌ماه ۱۳۹۳ خواهد بود.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده