به مناسبت آغاز فصل زمستان نمایشگاه عکس با عنوان «سکوت سرد» اثر شاهرخ داوودی، ۳ تا ۵ دی ماه در نگارخانه جهان نمای مجموعه تاریخی فرهنگی نیاوران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در این نمایشگاه ۱۵ عکس سیاه و سفید در ابعاد ۷۰*۱۰۰ و با موضوع زمستان، طبیعت بکر منطقه آزاد کوه واقع در البرز مرکزی را در معرض دید قرار می دهد.

این آثار با هدف معرفی یکی از مناطق بسیار زیبا و بکر کشورمان که تقریبا اثری از انسان در آنجا یافت نمی شود به نمایش گذاشته شده است.

علاقه مندان جهت بازدید از نمایشگاه عکس «سکوت سرد» می توانند ۳ تا ۵ دی ماه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ به نگارخانه جهان نمای مجموعه تاریخی فرهنگی نیاوران واقع در تهران، میدان شهید باهنر (نیاوران) مراجعه کنند و مجموعه تا ساعت ۱۷ فعال خواهد بود.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده