نشست تخصصی «عکاسی آثار موزه‌ای» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، اگر می‌خواهید دریابید فرآیند عکاسی از آثار موزه‌ای چگونه انجام می‌پذیرد و عکاسی از آثار تاریخی- موزه‌ای چه ویژگی‌ها و شرایطی دارد، در نشست علمی- تخصصی «عکاسی آثار موزه‌ای» در کتابخانه و موزه ملی ملک حضور یابید.

هجدهمین نشست از سلسله نشست‌های علمی- تخصصی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک با موضوع «عکاسی آثار موزه‌ای» در روز دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳ خورشیدی ساعت ۱۵ در این گنجینه ۷۸ ساله برگزار خواهد شد. در این نشست «مجید فداییان» نگارگر و کارشناس و پژوهشگر هنرهای سنتی و آثار تاریخی و «محمد حکمت» کارشناس موزه‌داری سخنرانی خواهند کرد.

نشست علمی- تخصصی «عکاسی آثار موزه‌ای» در موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک به نشانی «تهران، میدان امام خمینی، سردر میدان مشق، خیابان ملل متحد» برگزار خواهد شد. از دوستداران حوزه تاریخ و فرهنگ و علاقه‌مندان به آثار موزه‌ای دعوت می‌شود در این نشست حضور یابند.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده