به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران: در راستای فعالیت‌های آموزشی آژانس عکس ایران کارگاه تخصصی عکاسی با حضور مجید ناگهی در دفتر یاسوج برگزار می‌شود.

در این کارگاه سه روزه که از تاریخ ۲۶ الی ۲۸ آذرماه باهدف ایجاد فضای آموزشی برای ارائه نگاهی نو و شناخت استعدادهای جوان در شهرستان‌های برگزار می‌شود مجید ناگهی در سه مرحله به تدریس عکاسی خواهد پرداخت.

در مرحله اول که در روز نخست برگزاری کارگاه اجرا خواهد در قالب یک نشت تخصصی آثار مایکل کنا عکاس شناخته‌شده انگلیسی تحلیل خواهد شد. در مرحله دوم تمامی شرکت‌کنندگان در این کارگاه به همراه مدرس با توجه به مطالب ارائه‌شده در روز نخست کارگاه عملی عکاسی برگزار خواهد شد و درنهایت در مرحله سوم از بین آثار تهیه‌شده توسط شرکت‌کنندگان در اردوی عکاسی بهترین آثار انتخاب و در قالب یک نمایشگاه عکس به نمایش گذاشته خواهد شد.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده