به مناسبت روز عکس تاریخی و یکصد و هفتاد و دومین سال ورود عکاسی به ایران، از طرف اداره اسناد و تاریخ دیپلماسی وزارت امور خارجه و با همکاری موزه عکسخانه شهر تهران نمایشگاه عکس های تاریخی در تاریخ ۲۵ آذرماه ۱۳۹۳ در مرکز آموزش و پزوهش های بین المللی وزارت امور خارجه برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز ، در این نمایشگاه برای نخستین بار و همزمان  با روز ملی پژوهش گزیده ای از عکس های نویافته دوره قاجار آرشیو اداره اسناد و تاریخ دیپلماسی و منتخبی از عکس های موزه عکسخانه شهر به نمایش در خواهد آمد.

مراسم گشایش این نمایشگاه با حضور جناب آقای سرمدی قائم مقام وزارت امور خارجه و برخی از مقامات سیاسی و فرهنگی در ساعت ۹ صبح روز سه شنبه ۲۵ آذرماه در محل سازمان ایرانی مجامع بین المللی مرکز آموزش و پژوهش های بین المللی وزارت امور خارجه واقع در خیابان نیاوران، خیابان شهید آقایی برگزار می گردد.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده