1u067Eu0648u0633u062Au0631

به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم و با هدف ارج نهادن به این حماسه مذهبی و به نمایش گذاشتن ژرفای اندوه و تألم و تعلق خاطر به فرهنگ عاشورا، روایتگری با موضوع « پرترهیاشک» برگزار می شود.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز، از کلیه  هنرمندان ، عکاسان و علاقه مندان دعوت  می شود تا ، آثار خود را حداکثر تا پایان روز یکشنبه ۳۰ آذر مصادف با ۲۸ صفر به دبیرخانه ارسال کنند.

در متن فراخوان این مسابقه آمده است : (در این حرکت فرهنگی برآنیم تا با بررسی و تحلیل جایگاه چشم در حماسه عاشورا و همچنین اهمیت دیده ها در انتقال وقایع عاشورا به دوره های بعد و همچنین تأکید اسلام بر پاکی چشم به عنوان یک اصل مذهبی و با  تکیه بر خلاقیت و هنر ، گامی کوچک در راه حفظ ارزشهای فرهنگی – مذهبی برداریم و در این راه به همگامی تفکرات خلاق و چشمهای نافذ امیدواریم. )

محورهایفراخوان

محرم و عکاسی با رویکرد به تصویر کشیدن نقش، حضور و مفاهیم « چشم»   و « اشک»  در تصاویر و عزاداریهای سالار شهیدان امام حسین (ع)

شرایط مسابقه

۱- شرکت برای عموم علاقهمندان آزاد است.

۲- هر عکاس مجاز است حداکثر ۵ قطعه عکس به دبیرخانه ارسال کند.

۳- آثار ارسالی می توانند سفید و سیاه باشند.

۴- اندازه عکس های ارسالی می بایست با فرمت JPG ، ۳۰۰dpi – Tiff ( به صورت RGB  (در اندازه ۲۰×۳۰ سانتی متر آپلود شود.

۵- عکس های موبایلی باید با رزولوشن طول حداقل ۱۲۰۰PX باشند

۶- مشخصات هر اثر ارسالی شامل: نام، نام خانوادگی، تحصیلات، نشانی دقیق و شماره تلفن ثابت و همراه، موضوع عنوان و توضیحاتی مختصر در باب هر عکس می بایست در قالب یک فایل Word در یک CD ذخیره و ارسال گردد.

۷- حق استفاده از آثار پذیرفته شده برای برگزار کننده جهت امور نمایشگاهی، تبلیغاتی یا انتشاراتی با رعایت حقوق معنوی صاحب اثر محفوظ است.

۸- ارسال آثار به منزله پذیرش کلیه شرایط خواهد بود.

۹- تصمیمگیری در خصوص مسائل پیشبینی نشده بر عهده برگزار کننده خواهد بود.

۱۰-  شرکت کنندگان باید جهت ثبت نام و تکمیل فرم به سایت www.Tearportrait.com  مراجعه کنند.

۱۱- درصورتی که بنا به تشخیص هیأت داوران اثر ارسالی به نمایشگاه راه یابد، ارسال عکس ضروری است.

۱۲-  عکس های منتخب ، گواهی حضور دریافت میکنند.

۱۳- به عکس‌های ارسالی فاقد اطلاعات شخصی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۱۴- عکس‌ها باید رویکرد اسنادی خود را حفظ نموده و پردازش تصاویر تنها در‌ حد تصحیح نور و رنگ باشد و نباید خدشه‌ای به وجه اسنادی تصاویر وارد شود.

۱۵- ارسال اثر توسط عکاس و شرکت در مسابقه به منزله اعلام مالکیت معنوی عکس‌ها است. در صورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله‏ای، عواقب حقوقی آن به عهده شرکت کننده است.

جوایز

نفر اول : لوح تقدیر به همراه ۳ سکه بهار آزادی

نفر دوم : لوح تقدیر به همراه ۲ سکه بهار آزادی

نفر سوم : لوح تقدیر به همراه  ۱ سکه بهار آزادی

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده