zoomnews

دومین جشنواره‌ی عکاسی بافت تاریخی «ته‌ران» با رویکرد بازار تاریخی تهران با هدف آشنایی عکاسان با بافت و اماکن تاریخی این منطقه برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، دومین جشنواره‌ی عکاسی بافت تاریخی «ته‌ران» با رویکرد بازار تاریخی تهران در راستای آشنایی عکاسان با بافت و اماکن حائز ارزش بازار تاریخی تهران، ورک‌شاپ کارگاه عملی (تور عکاسی) ویژه‌ی عکاسان همراه مباحث تئوری عکاسی معماری (نحوه‌ی نگاه و ثبت آثار معماری) توسط «کاوه فرزانه» از اساتید عکاسی و انجمن عکاسان میراث فرهنگی برگزار می‌شود.

تورهای عکاسی بازار تهران توسط دبیرخانه‌ی دومین جشنواره‌ی عکاسی بافت تاریخی «ته‌ران»، کمیته‌ی مردم‌نهاد پیگیری حفاظت از خانه‌های تاریخی تهران، دفتر خدمات نوسازی و توسعه محلی بازار – سیروس (مهندسان مشاور خودآوند) و شهرداری ناحیه ۳ منطقه ۱۲ در روزهای دوشنبه ۱۷ آذر، سه شنبه ۱۸ آذر، چهارشنبه ۱۹ آذر، دوشنبه ۲۴ آذر، چهارشنبه ۲۶ آذر و پنجشنبه ۲۷ آذرماه از ساعت ۹ الی ۱۴ در محدوده بازار تهران برگزار می‌شود.

از شرایط شرکت و ثبت‌ نام در این کارگاه‌ها، الزام شرکت در دومین جشنواره‌ی عکاسی بافت تاریخی «ته‌ران» و داشتن دوربین نیمه‌حرفه‌ای و حرفه‌ای است. داشتن سه‌پایه نیز در این برنامه ضروری است. ر عکاس مجاز است در یک روز از تورهای عکاسی بازار تهران شرکت کند.

علاقه‌مندان می‌تواند برای ثبت‌ نام در تورهای عکاسی از روز سه‌شنبه ۱۱ آذر تا پنجشنبه ۱۳ آذر در ساعت اداری با شماره تلفن ۵-۲۲۹۶۹۷۴۲ داخلی ۱۱۱ دبیرخانه دومین جشنواره عکاسی بافت تاریخی «ته‌ران» تماس بگیرند.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده