unnamed

۳ کارگاه آموزش تخصصی عکاسی از سوی مجتمع آموزشی فرهنگ فیلم تهران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز ، پس از برگزاری دوره های آموزش عکاسی، نورپردازی و فتوشاپ و بنا به درخواست علاقمندان جهت برگزاری کارگاه آموزشی یکروزه، مجتمع آموزشی فرهنگ فیلم تهران (وابسته به انتشارات علمی و فرهنگی متعلق به سازمان تأمین اجتماعی) که نخستین برگزارکننده دوره آموزش عکاسی دیجیتال در کشور است، این امکان را فراهم آورده تا دانش آموختگان این حوزه بتوانند امکان ساماندهی و مدیریت عکس ها و همچنین اصلاح و ارایه مطلوب عکس را فرا بگیرند.

این گزارش حاکیست، روش‌های آماده‌سازی و ارائه عکس، روش‌های طراحی و ساخت آلبوم دیجیتال و آشنایی با ترفندهای عکاسی سه کارگاهی هستند که به ترتیب  هفدهم، بیست و پنجم آبان و هشتم دیماه سالجاری به مدت ۵ ساعت توسط امیر امیری برگزار خواهد شد.

این گزارش می افزاید: این کارگاه ها برای اولین بار با هدف توسعه مهارت و تکنیک های عکاسی های استودیویی و به روزرسانی اطلاعات گذشته، برای علاقمندان برگزار می شود.

در پایان این کارگاه مجتمع آموزشی فرهنگ فیلم تهران بة شرکت کنندگان گواهینامه آموزشی اعطاء می‌کند.

مجتمع آموزشی فرهنگ فیلم تهران پیش اَز این نیز کارگاه های عکاسی پرتره، پست مدرنیسم، HDR، عکاسی مطبوعات، رویکردهای نو در عکاسی معاصر، خلاقیت در عکاسی، نورپردازی و کاربری دوربین های دیجیتال را برگزار کرده است.

علاقمندان برای اطلاع از برگزاری کارگاه های آموزشی این مرکز می‌توانند با شماره ۶-۸۸۶۶۵۵۲۵ تماس حاصل نمایند.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده