به گزارش ایرنا، این دو، بلند پایه ترین مقام های رسمی ایران و آمریکا هستند که در طول سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی با یکدیگر دیدار و گفت و گو می کنند.

احسان نادری پور ، عکاس ایرنا یکی از کسانی است که اقبال تصویرگرفتن از این صحنه را داشته است. با این حال درست در لحظه ای که کری و ظریف با یکدیگر دست می دادند، محافظان جان کری او و سایر عکاسان و تصویربرداران ایرانی را از اتاق محل دیدار بیرون کردند.

عکاسان و تصویربرداران برای ورود به اتاق محل دیدار، ۱۵ دقیقه نیز پشت در معطل شده بودند.

آنها وقتی داخل اتاق رفتند، دیدند وزیران خارجه ایستاده در حال حرف زدن هستند. هنگامی که قصد داشتند جلوی دوربین ها دست بدهند، محافظان امریکایی عکاسان ایرانی را از اتاق بیرون کردند.

هنوز دقیقه ای از خروج آنها نگذشته بود که اجازه ورود گرفتند. به آنها گفته شد با وساطت محمد جواد ظریف می توانند به داخل اتاق بازگردند.

به این ترتیب بود که تصویری ترین لحظه دیدار ظریف و کری ثبت شد.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده