IMG18533146

با توجه به استقبال و درخواست شرکت‌کنندگان در ، عکاسی از مراسم عزیمت زائران حسینی با پای پیاده به کربلای معلی، به بخش ویژه عکاسی این سوگواره اضافه شد که علاقه‌مندان می‌توانند به پایگاه اینترنتی روز واقعه به آدرس www.roozevaghee.ir بخش ویژه اربعین حسینی در سوگواره عاشورایی مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم  به نقل از مهر، اولین سوگواره ملی “میعادگاه عاشورایی دانشجویان” در جهاددانشگاهی زنجان، در راستای اجرای برنامه “هفت شهر شایستگی” که امسال در سطح معاونت‌های فرهنگی جهاددانشگاهی کشور برگزار خواهد شد، به اجرا گذاشته می‌شود.

اجرای این سوگواره برای نخستین‌بار در بین دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور بوده و با هدف ترویج و هم‌افزایی فرهنگ عاشورایی، اشاعه ساختار ذهنی و عملکردی امام حسین(ع) در جامعه، تعمیق استعدادها و ظرفیت‌های استان، ارتقای تعهدات اخلاقی، اعتقادات فرهنگی، سیاسی، شغلی و تعهدات اجتماعی در بین دانشجویان و نیز پرورش افرادی که توانایی تأثیرگذاری در این وادی را داشته باشند، برگزار خواهد شد.

این سوگواره در شش بخش عکاسی (حرفه‌ای و عکاسی با گوشی همراه)، گرافیک (پوستر و اینفوگرافی)، معماری (طراحی المان شهری) شعر، داستان‌ کوتاه و فعالیت‌های دانشجویان در فضای مجازی اجرا خواهد شد که دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند آثار خود را از چهارم آبان‌ماه تا چهارم دی‌ماه امسال (ماه‌های محرم و صفر ۱۴۳۶ قمری) به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

این در حالی است که مراسم اختتامیه این سوگواره ۱۳ اسفندماه امسال به میزبانی جهاددانشگاهی استان زنجان در پایتخت شور و شعور حسینی برگزار می‌شود.

۱۳۹۳-۰۹-۰۱

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده