همزمان با برگزاری دومین روز از کنگره سراسری شهدای هنرمند عکاس در استان یزد، نمایشگاه آثار شهدای عکاس در دوران دفاع مقدس نیز گشایش یافت.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از واحد مرکزی خبر ، رئیس بسیج هنرمندان استان یزد گفت: در این نمایشگاه هفتاد قطعه عکس از چهل هنرمند عکاس سراسر کشور به نمایش درآمده است.

پارسائیان افزود در این نمایشگاه همچنین تعدادی از آثار هنرمندان عکاس استان یزد نیز در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

وی گفت: این نمایشگاه از امروز تا پایان هفته بسیج بعد از ظهرها آماده پذیرایی از علاقه‌مندان به هنر عکاسی است.

نمایشگاه عکس شهدای هنرمند عکاس کشور در گنجینه فرهنگ و هنر یزد در میدان خان یزد دایر است.

شهدای عکاس سند مظلومیت ایران را نشان دادند

1416487935943_22869.jpg

 ”سید محمد حسینی” نیز  در اجلاسیه تخصصی کنگره شهدای عکاس کشور، گفت: شهدای عکاس سند مظلومیت مردم ایران و ظلم و جنایت بعثی‎‎ها و حامیان آنها را ثبت و انعکاس دادند.

به گزارش ایسنا ، دبیر قرارگاه جنگ نرم  تاکید کرد: هنرمندان عکاس باید امروز با ابزار دوربین این حماسه‎‎ها را به نمایش گذارند و از همه امکانات برای بیان مظلومیت مردم ایران و مسلمانان جهان بهره بگیرند.

وزیر ارشاد در دولت دهم کوتاهی کردن در این زمینه را پذیرفتنی ندانست چرا که استکبار از ابزار رسانه و هنر برای سلطه بر دیگر کشورها استفاده می‌کند.

وی افزود: امروز هالیوود با تولیدات خود و بهره‌گیری از هنر سعی در دامن‌زدن به اسلام‌هراسی و ایران‌هراسی دارد و دانسته و ندانسته متاسفانه برخی در داخل با آ‌ن‌ها همراهی می‌کنند.هنرمندان باید با بهره گرفتن از سیره اهل بیت و قران، هم از جهت شکل و فرم، آثاری جذاب و زیبا تهیه کنند و هم در آثارشان به بهترین نحو پیام و محتوای مورد نظر را انتقال دهند. هنرمندان باید گوهر هنر را به خوبی بشناسند و آن را به فیمت اندک نفروشند بلکه در این امر با خدا معامله کنند.

 

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده