حمید رضا فرخی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: در راستای شناخت هر چه بیشتر شهروندان و ساکنین در رابطه باشناخت، حفظ و نگهداری فضای سبز پیرامون خود اولین جشنواره بزرگ عکاسی فضای سبز در شعبه ۲ مرکز آموزش و مشاوره گل و گیاه برگزار می‌شود.

وی افزود: تمامی شهروندان و کارکنان منطقه ۸ می‌توانند عکسها و تصاویر مربوط به فضای سبز با موضوعات فضای سبز محله، خدمات فضای سبز شهری، باغچه خانه من، شناخت آفات و بیماریهای گیاهی، تکثیر گیاهان آپارتمانی در منزل ارسال و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۷۷۸۳۲۹۳۰ تماس حاصل فرمایند.

وی خاطر نشان کرد: مراسم اختتامیه و داوری آثار  امسال در مرکز آموزش و پرورش گل و گیاه شهرداری منطقه ۸ با حضور جمعی از مدیران ارشد منطقه برگزار می‌شود.

[1]

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده