unnamed

  مدیر روابط عمومی شرکت فرهنگ فیلم تهران از برپایی نمایشگاهی از آثار هنرجویان نخستین دوره نورپردازی استودیویی سازمان فنی و حرفه ای کشور در نگارخانه ایوان  خبر داد.

سید مهدی محمدی با اعلام این خبر گفت: در نگارخانه ایوان نمایشگاهی از آثار برگزیده‌ی هنرجویان نورپردازی استودیویی مجتمع آموزشی فرهنگ فیلم که دوره‌های آشنایی با تکنیک های مختلف نورپردازی  تبلیغاتی و پرتره گذرانده‌اند، به نمایش گذاشته‌ شده‌ است.

وی افزود: هنرجویانی که در این گالری آثار خود را به نمایش گذاشته‌اند گیلدا رحیم زاده، فهیمه کریمی، سحر جواهری، آصفه کوزکلانی، سما خان میرزایی هستند.

مدیر روابط عمومی شرکت فرهنگ فیلم تهران به زمان و مکان این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا ۲۹ آبان ماه به نگارخانه ایوان واقع در خیابان آفریقا، نرسیده به چهارراه جهان کودک، کوچه کمان، شماره ۲۵ مراجعه کنند.

دوره مورد اشاره با ۲ گرایش نورپردازی تبلیغاتی و پرتره با تدریس جواد پورسعید و امیر امیری طی ۳ ماه در تابستان سال جاری آغاز و در مهرماه به پایان رسید.

گفتنی است فرهنگ فیلم تهران، برگزاری جشنواره‍ها، کارگاه های طراحی پوستر و نمایشگاه‍های عکس بوی عیدی، آخرین برگ درخت، نگاه اول، چندنگاه چندتجربه ۱ و ۲، عکس های استانبول، مخابرات، تیبا در زندگی شهری و تأمین اجتماعی در یک نگاه را در کارنامه خود دارد.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده