داوری نهایی جشنواره عکس نورنگار برگزار شد | Doorbin News
داوری نهایی جشنواره عکس نورنگار برگزار شد

noroz2

در پرتو عنایات حق تعالی ، جشنواره عکس نورنگار به منزل داوری نهایی رسید . هیئت محترم داوران متشکل از آقایان محمد مهدی رحیمیان ، افشین بختیار و محمود مروتی پس از سه روز بررسی بیش از ۱۴۰۰۰قطعه عکس سرانجام در شامگاه روز شنبه دهم آبان ماه ۱۳۹۳ عکس های منتخب خود را در دو بخش سفر و گردشگری و عکس های لحظه ای ( Snap Shot ) برگزیدند .
بنابر اذعان هیئت داوران ، داوری و انتخاب آثار با توجه به کمیت و بخصوص کیفیت قابل ملاحظه آن ها امری بس دشوار بوده است به نحوی که آثار موفق بسیاری از راه یافتن به بخش مسابقه بازماندند .  ضمن سپاس و قدردانی فراوان از کلیه عزیزانی که با ارسال آثار خود این جشنواره را یاری نمودند به اطلاع می رساند:
مراسم اهداء جوایز و افتتاح نمایشگاه جشنواره در تاریخ ۲۱ آبان ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۶ در باغ موزه قصر تهران برگزار خواهد شد .
همچنین نمایشگاه عکس های راه یافته به بخش مسابقه در ایام هفته از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۲۱:۰۰ تا تاریخ ۲۸ آبان ماه جهت بازدید علاقه مندان برپا خواهد بود .

نشانی: تهران، خیابان شریعتی ، خیابان پلیس ، باغ موزه قصر
تلفن تماس : ۷۳۵۶-۰۲۱ ( نورنگار )

noroz1

PDF Printer  Send article as PDF[1]  

نوشته‌های مرتبط

Hom-2
sport
nipslogo

References

  1. ^PDF (en.pdf24.org)

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده