javadian
فرهنگ سرای مترو نمایشگاه و کارگاه تخصصی ” قاب های ماندگار” را با موضوع عکاسی جنگ با حضور دکتر ” امیرعلی جوادیان” عکاس و مدرس دانشگاه در نگارخانه شهدا واقع درایستگاه متروی شهدا برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای مترو، در این نمایشگاه تعداد ۴۰ عکس از آثار این هنرمند با موضوع اعزام رزمندگان، مبارزات خرمشهر، بمباران موشکی و … در ابعاد ۵۰ در ۷۰ به صورت رنگی و سیاه و سفید از ۵ تا ۹مهرماه به نمایش درآمده است.
بخش جانبی این نمایشگاه عکس برپایی کارگاه تخصصی عکاسی است که با موضوع ” عکاسی مستند”  ساعت ۱۶ تا ۱۸ روز شنبه ۵ مهرماه همزمان با آیین گشایش نمایشگاه با حضوراین هنرمند در نگارخانه شهدا واقع در ایستگاه متروی شهدا برگزار می شود.
حضور عموم علاقمندان در این کارگاه آزاد و رایگان است.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده