5555666

کارگاه عکاسی «جنگ در قاب زمان» با حضور داور علایی و جاوید خدمتی، از عکاسان برجسته استان، روز سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳ از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در مرکز آموزش حوزه هنری استان اردبیل برگزار می شود.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز ، در این کارگاه که بمناسبت هفته دفاع مقدس از طرف واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل برگزار می شود؛ علایی به تاریخچه و شرایط عکاسی جنگ در جهان و خدمتی به عکاسی جنگ در ایران و چگونگی آن خواهند پرداخت.

کارگاه عکس حوزه هنری، سه شنبه هر هفته از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در مرکز آموزش حوزه هنری استان برگزار می شود.

علاقمندان جهت شرکت در کارگاه عکاسی «جنگ در قاب زمان»، می توانند روز سه شنبه ۱ مهرماه ۱۳۹۳ از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به مرکز آموزش حوزه هنری؛ واقع در اردبیل، میدان سرچشمه، کوی شمس، روبروی آزمایشگاه شفا، پلاک۱ مراجعه نمایند.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده