tadavom

نمایشگاه عکس «تداوم ۳» با آثار ۱۹ عکاس و با نمایشگاه گردانی روشن نوروزی در گالری شماره شش برگزار می‌شود.

«تداوم» یک پروژه‌ی مستند در نمایش آثار مستند اجتماعی ایران است که در نخستین دوره خود با نمایش آثار مستند اجتماعی عکاسان ایرانی در دهه‌های ۴۰ و ۵۰ شمسی همراه بوده است. در پروژه‌ی «تداوم ۲» مجموعه‌ای از آرشیو عکسهای مستند اجتماعی دوره قاجار به نمایش درآمده است و این بار نمایشگاه تداوم با عکس‌های مستند اجتماعی ایران در دهه ۶۰ و ۷۰ و با آثار ۱۹ عکاس برگزار می‌شود.

در «تداوم۳» آثاری از جمشید بایرامی، کامران جبرئیلی، فرزانه خادمیان، مسعود خامسی پور، نادر داوودی، حجت سپهوند، حسن سربخشیان، مجید سعیدی، فرهاد سلیمانی، امید صالحی، بابک صدیقی، عطا طاهر کناره، حسین کریم زاده، رضا معطریان، مهدی منعم، ساسان مویدی، بهروز مهری، راهب هماوندی و پیمان هوشمندزاده به نمایش گذاشته می‌شود.

افتتاحیه: جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳ از ساعت ۱۷ الی ۲۱
نمایشگاه تا ۱۳ خرداد دایر است. (ساعات بازدید ۱۶ الی ۲۱)
گالری پنج شنبه‌ها و تعطیلات رسمی تعطیل است
آدرس گالری شماره شش: خیابان میرزای شیرازی | کوچه‌ی بیستم | پلاک ۲ | طبقه همکف

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده