ako-salemi

نمایشگاه عکسهای آکو سالمی با عنوان «پرسه‌های ذهن مربعی» در گالری شماره شش در تهران برپا می شود.

این نمایشگاه که دومین نمایشگاه انفرادی آکو سالمی و دومین نمایشگاه گالری شماره شش در محل جدید است، شامل ۲۸ عکس در اندازه ‌۳۵×۳۵سانتیمتر است که همگی با استفاده از تلفن همراه در تهران عکاسی شده است.

ریچارد کوچی هرناندز ،استاد ارتباطات جدید دانشگاه برکلی و نامزد دریافت جایزه پولیتزر، در بخشی از یادداشت معرفی این نمایشگاه می‌نویسد: «این تصویرهای رویا‌گونه گذشته و اکنون را درهم می‌آمیزد. گویی زمان و تاریخ در آثار او نقش کلیدی ایفا می‌کنند. رویکرد ماهرانه او به عکاسی تصویرهایی ارائه می‌دهد که – برای بیننده‌ای چون من فرسنگ‌ها دور از او- قلمرویی شگرف از تخیل در مرز شناخت و ناباوری را آشکار می‌سازد. آثاری که در اینجا گرد آمده‌اند حقیقتی بزرگتر را فاش می‌کنند: اینکه هنر می‌تواند از دل تمرینی روزمره خلق شود. تصاویر او نوعی مدیتیشن‌اند. نفسی عمیق بکشید، آنها را با دمی فرو برده و با بازدمی بیرون دهید!»

افتتاحیه: جمعه ۲۳ خردادماه ۹۳ – ساعت ۱۷ تا ۲۱

بازدید: تا ۲ تیرماه هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۰ - روزهای پنجشنبه گالری تعطیل است

گالری شماره شش، خیابان میرزای شیرازی، خیابان بیستم، پلاک ۲، طبقه همکف

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده