نمایشگاه گروهی عکس عکاسان خبرگزاری ایسنا با موضوع انتخابات، در نگارخانه صبا افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرنگار بخش هنرهای تجسمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، همزمان با سالگرد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، نمایشگاه عکس «انتخابات» شامل ۸۶ فریم از عکس‌های عکاسان ایسنا در نگارخانه صبای فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه آثاری از حمید فروتن، امیر خلوصی، مهدی قاسمی، روح اله وحدتی، آرش خاموشی، امیر پورمند، منا هوبه‌فکر، عرفان خوشخو، عبدالواحد میرزازاده، برنا قاسمی، حمیدرضا دستجردی،امین خسروشاهی، داوود قهردار و آرشیده شاهنگی به نمایش گذاشته شده است و انتخاب عکس ها بر عهده مرتضی فرج آبادی دبیر سرویس عکس این خبرگزاری بوده است.

این نمایشگاه با حمایت استانداری تهران روز شنبه ۲۴ خرداد ساعت ۱۷ در موسسه صبا واقع در خیابان ولی‌عصر، خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر، شماره ۱۲۵ گشایش می‌یابد.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده