dana-ins

شرکت بیمه دانا در اطلاعیه ای از عکاسان شرکت کننده و برگزیده‌ی چهارمین دوره جایزه عکس شید خواست جهت دریافت بیمه‌نامه ‌های خود به این شرکت مراجعه کنند. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

شرکت بیمه دانا در راستای حمایت از هنرمندان و ایفای مسوولیت اجتماعی در کنار انجام وظایف بیمه ای خود، به ۲۴۰ نفر شرکت کنندگان در چهارمین جایزه عکس شید بیمه نامه شخص ثالث با ۲۰ درصد تخفیف، بیمه بدنه اتومبیل با ۴۰ درصد تخفیف، بیمه نامه عمر و حوادث انفرادی(۲۰ برگزیده برتر)، بیمه نامه کامل مسئولیت اموال الکترونیکی( ۷ برگزیده نهایی) اهداء خواهد کرد.

لذا از کلیه شرکت کنندگان در این جشنواره تقاضا دارد برای بهره مندی از این تسهیلات تا پایان تیرماه به روابط عمومی شرکت بیمه دانا مراجعه نمایند.

نشانی: خیابان گاندی – خیابان پانزدهم- پلاک ۲ تلفن هماهنگی: ۸۸۷۷۷۷۱۶

روابط عمومی بیمه دانا

بر این اطلاعیه شرکت بیمه دانا به تمامی عکاسان شرکت کننده در چهارمین جایزه عکس شید (اعم از راه یافته و حذف شده) ۲۰ در صد تخفیف در بیمه ثالث و ۴۰ درصد تخفیف در بیمه بدنه اعطا کرده است. همچنین ۲۰ عکاس برگزیده و راه یافته به بخش نمایشگاهی تحت پوشش بیمه نامه عمر و حوادث انفرادی تا سقف ۵۰ میلیون تومان قرار گرفتند. علاوه بر این، دوربینهای عکاسی ۷ نفر کاندیدای دریافت جایزه شید تحت پوشش بیمه نامه کامل مسئولیت اموال الکترونیکی قرار گرفت و عبدالله حیدری برنده چهارمین جایزه عکس شید نیز بطور اختصاصی تحت پوشش بیمه نامه حوادث تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان از طرف شرکت بیمه دانا است.

آخرین مهلت جهت دریافت این بیمه‌نامه‌ها تا پایان تیر ماه سال جاری است.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده