roshan-norouzi-exhibition

نمایشگاه عکسهای روشن نوروزی در کافه مانیا[1] برپا می‌شود.

در این نمایشگاه که روز جمعه۳ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۰ افتتاح می‌شود، ۷ عکس در ابعاد ۵۰×۷۰ از مجموعه عکس«کهریزک» به نمایش گذاشته می‌شود.

تاکنون نمایشگاه‌های مستند اجتماعی مختلفی در کافه مانیا برپا شده است و آثار عکاسانی چون فرزانه خادمیان، رضا میلانی، ابوالفضل نسائی، علی اکبر شیرژیان، مهدی منعم، حسین فاطمی، بابک بردبار، آذین حقیقی، بهروز مهری، Edd Ou، سعید فرجی، محمد تاجیک، حمید جانی پور، جلال شمس آذر و بهنام صدیقی در کافه مانیا به نمایش گذاشته شده است.

کافه مانیا یک پاتوق کوچک جوانان علاقه‌مند به هنر، فرهنگ و فلسفه است و اهالی کافه تلاش می‌کنند تا با برپایی نمایشگاه آثار مستند اجتماعی بتوانند کافه‌نشینان را با مسایل اجتماعی ایران بیش از پیش آشنا کنند.

روشن نوروزی متولد ۱۳۶۴ در تبریز و فوق لیسانس روزنامه نگاری است. نوروزی فعالیت عکاسی خود را از سال ۱۳۸۵ با همکاری با روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها بعنوان عکاس مطبوعاتی آغاز کرد و در ادامه به عکاسی مستند پرداخت. او بنیان‌گذار و دبیر اجرایی جایزه عکس شید (جایزه مستقل عکاسی مستند اجتماعی) است که تا کنون چهار دوره از آن برگزار شده است.

این نمایشگاه با حمایت لابراتوار تخصصی چاپ عکس سین (SEEN) برگزار می‌شود.

کافه مانیا: تهران – بین میدان فاطمی و خیابان ولیعصر – جنب پارکینگ مجتمع تجاری اداری ۳۷

افتتاحیه: جمعه۳ مرداد ۱۳۹۳ از افطار تا سحر

بازدید در ایام ماه رمضان: از افطار تا سحر و در ایام پس از ماه رمضان: از ساعت ۸:۳۰ الی ۲۲:۳۰

References

  1. ^کافه مانیا (fa.wikipedia.org)

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده