niyayesh

بسمه تعالی جشنواره عکس ” عید نیایش”

با استعانت از خداوند متعال و با همراهی جامعه هنری کشور، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در نظر دارد جشنواره عکس “عید نیایش”را با موضوع “عید سعید فطر” و ثبت و ضبط لحظات با شکوه و ناب آیین مذهبی نماز عید فطر را برگزار نماید. بر این اساس از عکاسان حرفه ای، هنرمندان و علاقه مندان به هنر عکاسی در سراسر کشور دعوت می شود تا آثار خود را بر اساس شرایط مندرج در فراخوان ارسال نمایند.

شرایط:
۱- شرکت کنندگان می‏توانند حداکثر ۵ اثر برای شرکت در مسابقه ارسال نمایند.
۲- شرکت کنندگان می‏بایست تا تاریخ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ آثار خود را از طریق ایمیل جشنواره به آدرس farhangsara.ir @1837ارسال کنند.
۳- تمامی عکس ها باید بدون قاب و فرمت jpg با حجم حداکثر ۵۰۰ کیلو بایت ارسال شود. در صورتی که اثر ارسالی به نمایشگاه راه یابد ارسال اصل فایل عکس ضروری می باشد.
۴- به همراه آثار ارسالی فایل مشخصات فردی شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس ثابت و موبایل، آدرس و …. می بایست ارسال شود.
۵- ارسال اثر توسط عکاس و شرکت در مسابقه به منزله اعلام مالکیت معنوی عکس ها است. در صورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله‏ای، عواقب حقوقی آن به عهده شرکت کننده است.
۶- برگزار کننده حق استفاده از آثار راه یافته به نمایشگاه را در اقلام تبلیغاتی و انتشاراتی دارد.
۷- ارسال اثر و شرکت در مسابقه به منزله پذیرش آیین‏نامه مسابقه است و تصمیم دربارة مسایل پیش بینی نشده در این آیین نامه بر عهده شورای برگزاری است.
۸- به عکس های راه یافته به نمایشگاه گواهی شرکت و مبلغ یک میلیون ریال حق التصویر تعلق میگیرد.

مهلت ارسال آثار: تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۱۶ مردادماه ۱۳۹۳

هیأت داوران: مسعود زنده روح کرمانی / ساعد نیک ذات / حیدر رضایی

جوایز:
نفر اول: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲۰ ریال جایزه نقدی
نفر دوم: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱۵ ریال جایزه نقدی
نفر سوم: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱۰ ریال جایزه نقدی
به هفت نفر از عکاسان برگزیده لوح تقدیر و سه میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می شود.

دبیرخانه :بلوار کشاورز – نبش خیابان شهید دائمی – سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران – اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل

تلفن گویا:۱۸۳۷

سایت:farhangsara.ir

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده