180200-798

خانه هنرمندان ایران، میزبان نمایشگاه عکس، اینستالیشن و ویدئو آرت می شود.
به گزارش دوربین.نت، در این نمایشگاه که زمان افتتاح آن ساعت ۱۷ جمعه ششم تیر است، آثار عکس، اینستالیشن و ویدئو آرت «کوروش گلناری»، با عنوان «هرمز سیاهی و سپیدی» در نگارخانه پاییز در معرض نمایش قرار می گیرد.
وی درباره این نمایشگاه چنین نوشته است:«هرمز سیاهی و سپیدی، سفری غریب به تضادهای تودرتوی تاریخی تاریک و دیرین… چشم اندازهای بکر، دریا و ساحل های بی نظیر و ثروت وسوسه انگیز معدن های طبیعی در کنار برهوت و تخریب و اعتیاد، فقر اجتماعی و چپاول و سکوت ستم دیده. هرمز؛ شهر-روستایی که آوار ریخت و پاش بر تن پس کوچه هایش سنگینی می کند… دیار ثروتمندی برای خیمه‌ دیروز پرتغالی ها و امروز آنان که با قراردادهای چند دهه ای خاک رنگینش را ارزانی همسایه های عرب نشین می کنند تا تبدیل به کالایی آرایشی شود و سهم یکرنگی و سادگی مردمانش گلویی خشک و نگاهی بهت زده به فردایی روشن است.»
«هرمز سیاهی و سپیدی»، تا ۱۲ تیر در خانه هنرمندان ایران واقع در خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی، باغ هنر دایر است.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده