الهام صالح/ دوربین.نت: تب جام جهانی فوتبال در عکس های خبرگزاری فرانسه کاهش پیدا کرده و عکس ها بیشتر به موضوعات اجتماعی اختصاص یافته اند.
کودکان آواره مانیل

بچه ها بیرون خانه ها در لیندا ویستا در مسکن های غیر قانونی شهر گوآتمالا در حال بازی هستند. جایی که مقامات به ۲۰۰ خانواده مهلت دادند تا در عرض ۱۵ روز آن را تخلیه کنند.
AFP / Johan Ordonez

کودکان آواره مانیل
طرفدار آرژانتینی، عکس «لیونل مسی»؛ مهاجم آرژانتینی و «دیه گو مارادونا»؛ فوتبالیست سابق آرژانتین را در ورزشگاه «بیِرا ریو» و در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در دست نگه داشته است.
AFP / Pedro Ugarte

کودکان آواره مانیل
کودکان پس از تخریب زاغه هایشان در محله ای پرجمعیت در مانیل آواره شده اند و در خیابان زندگی می کنند.
AFP / Noel Celis

کودکان آواره مانیل
پلیس در حال مراقبت از آوارگان داخلی پاکستان در مرکز کمک های جهانی توزیع غذا است.
AFP / A Majeed

کودکان آواره مانیل
غروب آفتاب در ساحل Botafogo در ریودوژانیرو در طول جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل.
AFP / Rodrigo Buendia

کودکان آواره مانیل
این کودک در حال عبور از مقابل پلیس ضد شورش است که در مسکن های غیر قانونی لیندا ویستا در گوآتمالا تجمع کرده اند؛ جایی که مقمات به ۲۰۰ خانواده مهلت دادند تا در عرض ۱۵ روز آن را تخلیه کنند.
AFP / Johan Ordonez

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده