IMG11194632

نمایشگاهی از آثار عکاسی با عنوان «صلح و مهربانی در جهان» در گالری پردیس ملت برپاست.
به گزارش دوربین.نت، در این نمایشگاه که همزمان با برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بین تیم های ایران و بوسنی برپا شده، «رضا امیر صادقی» و «صابر صابری»، عکس های خود را ارائه کرده اند. این عکس ها، ۳۲ کودک فوتبالیست را که هر یک نماد یکی از کشورهای صاحب تیم در جام جهانی است، شامل می شود.
گفتنی است این عکس ها متعلق به نماهنگ «صلح و مهربانی در جهان» به کارگردانی «الهام قره خانی» و «مهرتاش مهدوی» است که با بهره گیری از یکی از ساخته های استاد «شهرداد روحانی» و به تهیه کنندگی «سید هادی منبتی» در موسسه تصویر شهر و با حمایت فدراسیون فوتبال، شرکت تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی (مجموعه ورزشی آزادی) و آکادمی فوتبال تولید شده است.
نمایشگاه عکس «صلح و مهربانی در جهان» تا پایان مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل هر روز از ساعت ۱۲ تا ۲۱ در گالری پردیس ملت واقع در بزرگراه نیایش، روبروی بزرگراه کردستان، پردیس سینمایی ملت، طبقه منفی ۲ دایر است.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده