logo321

نوبت اول هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران پنج شنبه ۵ تیر در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی انجمن، در این انتخابات پس انتخاب هیات رئیسه (سیف الله صمدیان، محمد صیاد، محسن شاندیز، جاسم غضبانپور) گزارش هیات مدیره، خزانه دار و گزارش دبیر و گزارش بازرسین به ترتیب کاوس صادقلو، محمد جعفری، مجید شادمان نژاد و غلامرضا حافظ القرآن برای حاضرین خوانده شد.
در بخش بعدی این جلسه، اسامی کاندیدای حضور در هیات مدیره و بازرسین انجمن با نظارت نماینده محترم وزارت کار به منظور رویت همگان بر تابلو  عمومی صحنه نقش بست و پس از معرفی هر یک از نامزدها، اوراق معتبر در اختیار اعضاء قرار گرفت.
در نهایت مطابق آرای حاضرین کاوس صادقلو، مجید شادمان نژاد، محمد جعفری، اصغر آزاددل، علیرضا سلطانی شاد، بابک فروتنی، ساتیار امامی؛ عضو اصلی هیات مدیره و نامور عباسیان و فضل الله احمدی به عنوان عضو علی البدل هیات مدیره و غلامرضا حافظ القرآن و ناصر صحت به عنوان بازرسین اصلی و مهدی میرزایی به عنوان عضو علی البدل بازرسین انتخاب شدند.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده