الهام صالح/ دوربین.نت: در یک سوی دنیا، مسلمانان هند برای بارش باران دست به دعا برداشته اند و در سوی دیگر، طرفداران فوتبال از راهیابی تیم هایشان به مرحله بعد، شادی می کنند.

دعای باران
مسلمانان هندی مشغول دعای ویژه برای بارندگی هستند.
AFP / Punit Paranjpe
دعای بارانافسران نیروی دریایی روسیه، کارمندان و کارگران آن در مهمانی ناهار برای راه اندازی یک اژدر زیردریایی در کارخانه کشتی سازی سن پترزبورگ شرکت کرده اند.
AFP / Olga Maltseva
دعای بارانکارگر روزمزد افغان، پیش از ماه مبارک رمضان در یک کارخانه نخودفرنگی، مشغول کار است.
AFP / Shah Marai
دعای بارانهواداران فوتبال الجزایر در مارسی در جنوب فرانسه، شادی می کنند.
AFP / Boris Horvat
دعای بارانزرافه تازه متولد شده، در محفظه خود در باغ وحش برونو در جمهوری چک، کنار مادر خود ایستاده است.
AFP / Radek Mica
دعای باران«باراک اوباما»؛ رئیس جمهور آمریکا و «والری جارت»؛ مشاور ارشد وی در حال تماشای مسابقه فوتبال بین آمریکا و آلمان در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل هستند.
AFP / Mandel Ngan

دعای باران
هواداران الجزیره پس از این که الجزیره، تیم روسیه را با نتیجه یک- یک در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل و در گروه اچ حذف کرد، شادی می کنند.
AFP / Farouk Batiche

دعای باران
یک توریست در مقابل آگهی تبیلغاتی «لوئیس سوارز»؛ مهاجم اروگوئه در ریودوژانیرو در حال شوخی است.
AFP / Yasuyoshi Chiba

دعای باران
ضربه سر کاپیتان «کریستیانو رونالدو»؛ مهاجم پرتغال و واکنش «فاتائو داودا»، دروازه بان غنا. پرتغال علیرغم دو گل در این بازی از راهیابی به مرحله بعد بازماند.
AFP / Carl De Souza

دعای باران
خرس قطبی و یکی از دوقلوهای شش ماهه اش در محوطه بیرون از استخر در باغ وحشی در مونیخ در حال کشف محیط جدید پیرامون خود هستند.
AFP / Christof Stache

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده