الهام صالح/ دوربین.نت: تظاهرات حامیان «عبدالله عبدالله»؛ کاندیدای ریاست جمهوری افغانستان و اردوگاه آوارگان عراقی، برخی از موضوعات عکس های خبرگزاری فرانسه را تشکیل می دهند. 

شادی اوکراینی ها
اوکراینی ها، بادکنک ها را در هوا رها می کنند. آن ها در یک تجمع که به خاطر امضای توافقنامه همکاری اتحادیه اروپا با اوکراین برگزار شده، شرکت کرده اند.
۲۷ ژوئن ۲۰۱۴
AFP / Genya Savilov

شادی اوکراینی ها
نمای هوایی ریودوژانیرو، برزیل.
AFP / Yasuyoshi Chiba

شادی اوکراینی ها
بچه ها پیش از ورود «پِله»؛ ستاره سابق فوتبال برزیل برای افتتاح زمین فوتبالی که توسط دروازه بان سوئیس به حلبی آباد اهدا شده، در ریودوژانیرو مشغول بازی هستند.
AFP / Yasuyoshi Chiba

شادی اوکراینی ها
حامیان «عبدالله عبدالله»؛ کاندیدای ریاست جمهوری افغانستان در یک تظاهرات شعار می دهند.
AFP / Shah Marai

شادی اوکراینی ها
مردهای فلسطینی به سمت ماشین حفاری که به وسیله نیروهای اسرائیلی و برای متفرق کردن آن ها در اعتراض به سلب ماکلیت سرزمین فلسطین به کار گرفته شده، در روستای Kfar Qaddum سنگ پرتاب می کنند.
۲۷ ژوئن ۲۰۱۴
AFP / Jaafar Ashtiyeh

شادی اوکراینی ها
«نواک دیکوویچ» در طول مسابقه با «ژیل سیمون» در باشگاه «ویمبلدون» انگلیس در جنوب غربی لندن روی زمین افتاده است.
AFP / Carl Court

شادی اوکراینی ها
کودکان آواره عراقی در غروب آفتاب در یک اردوگاه موقت بازی می کنند. این اردوگاه برای آوارگان خشونت های شمال عراق در Aski kalak و در ۴۰ کیلومتری اربیل ساخته شده است.
AFP / Karim Sahib

شادی اوکراینی ها
مردم نشانه صورتک خندان را در اولین روز جشنواره موسیقی و هنرهای نمایشی Glastonbury در «سامرت» در جنوب غربی لندن حمل می کنند.
۲۷ ژوئن ۲۰۱۴
AFP / Leon Neal

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده