34514-1200x800-------------

مراسم اختتامیه مسابقات و تورهای عکاسی از دریاچه شهدای خلیج فارس و باغ ایرانی، پنج شنبه ۵ تیر در سالن ناصری خانه هنرمندان ایران برگزار شد.

به گزارش دوربین.نت، بیش از ۱۵۰ نفر در این مسابقات شرکت کردند که در مراسم اختتامیه، برندگان با حضور «شهرام گیل آبادی»؛ مشاور شهردار و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش عکاسی از دریاچه شهدای خلیج فارس، صبا درگاهی، مرضیه موسوی، احسان رافتی، برنا قاسمی، عبدالله صفا و فاطمه عرفانیان و در بخش عکاسی از باغ ایرانی هم فریدون قربانی، حمیدرضا درجاتی، حمزه محمدحسینی، نیکا نورسته و سروش جوادیان تقدیر شدند.

گفتنی است اختتامیه این مسابقات توسط آژانس عکس تهران و با همکاری معاونت خدمات شهری، سازمان پارک ها و فضای سبز شهر تهران و شهرداری مناطق ۶ و ۲۲ شهر تهران برگزار شد.

عکس :‌ سمیه عباسی

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده