AX_1

یک هفته پیش اتفاقی جالب در فضای وایبر رخ داد، فضایی که ما بیشتر بعنوان سرگرمی از آن استفاده می کنیم، پیشنهاد شد بجای وقت گذراندن بیاید با هم عکس هایی را بذاریم و مسابقه راه اندازی کنیم، شرایط مهیا شد و نام مسابقه عسکمان انتخاب شد . بلافاصه اینستوگرام آن هم راه اندازی شد و قوانین مسابقه درست شد .

داوران آقایان ساعد نیکزاد ، ساتیار امامی و حسن غفاری از سوی اعضای این گروه انتخاب شد . مسئولیت دبیرخانه را حامد صادقی و خشایار جوانمردی بعهد گرفتند . جایزه را هم شرکت نورنگارعهده دار شد . موضوع عکس هم آزاد در نظر گرفته شد .

وایبر به فضایی فرهنگی و آموزشی تبدیل گردید .

در پایان هفته با هدایت دوستان دبیرخانه و داوران عزیز تعداد ۶۰ عکس به دبیرخانه از طریق وایبر رسید و در اینستوگرام آپ لود شد بالاخره بخاطر عکسهای خوب این مسابقه جوایز از طرف نورنگار از یک جایزه به سه جایزه تبدیل شد و در نهایت نظر داوران به شرح ذیل اعلام شد .

دوستان عزیزم چه هفته خوبى بود دور اما نزدیک . با هم و نگاه هم آشنا شدیم ، این یک تجربه جدید در کهکشان چهارم بشریست .

انتخاب بسیار سخت بود اما کار با جدیت انجام شد . فارغ از نام و نشان و رفاقت سه عکس رابرگزیدیم .

امیدواریم این حرکت کامل تر شده و تداوم یابد .
از محمد فروغى و شرکت نورنگار بابت حمایتش سپاسگزاریم. از حامد صادقی عزیز بابت این تلاش شبانه روزى و خشایار جوانمردی بابت هدایت دوستان و در پایان از همه اعضا سپاسگزاریم.

گروه داورى :
ساتیار امامى / حسن غفارى / ساعد نیک ذات

AX_2

عکس : سعید عرب‌زاده

AX_3

عکس :‌پویان غلامی

AX_4

عکس : مهدی معتمد

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده